Death Note World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note World


 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najgora pesma koju ste ikada culi

Ići dole 
+3
Misa-Misa Chan
Kira
^^Death note girl^^
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty07.12.09 23:26

ahahaha.....potpuno se slažem...ako kobila zna da peva,ona zna samo dda ogovara....MRZIM NARODNJAKE!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty07.12.09 23:40

Obozavam ovaj froum nema nijednog narodnjaka oh jeah oh jeah MRZIM SEKU I CECU I KARLESU I NATASU BEKVALAC ona ne zna ni da peva gledala sam na youtubu kako peva boze mili
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
L_4ever_in_my_heat

L_4ever_in_my_heat


Broj poruka : 114
Reputation : 0
Datum upisa : 21.10.2009
Lokacija : Changing the WorLd^^

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty07.12.09 23:43

A ::
Obozavam ovaj froum nema nijednog narodnjaka oh jeah oh jeah MRZIM SEKU I CECU I KARLESU I NATASU BEKVALAC ona ne zna ni da peva gledala sam na youtubu kako peva boze mili


Veruj mi i ja^^ samo ja ne gledam preko youtuba......nista domacee!!!!!!xD
Nazad na vrh Ići dole
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty07.12.09 23:48

nista............XD........pogotovo cecu i ono njeno arlaukanje
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty07.12.09 23:50

neko me pita jesi cula za tog i tog a ja KO je to , a ona sta nisi cula za extra pesmu od CECE sramota Doslo mi je da je zakoljem
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty07.12.09 23:54

ma te grandovce treba pobiti.....na kolac lepo...i reSeno XD
Nazad na vrh Ići dole
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty08.12.09 0:14

Eh,sto nema DN-a...procistili bismo svet samo tako.Msm kad sam sa drustvom i u skoli non-stop slusam narodnjake(protiv svoje volje,naravno).I jos sto se svi deru i pevaju,samo ja cutim.Msm,od njih niko nije ni cuo za J-Rock,J-Pop itd.,mogu da se kladim u to(izuzev mozda od mene).
Nazad na vrh Ići dole
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty08.12.09 0:18

ahahahaha...kod mene ista prica....ali ja sam napravila svoj death note....obojila svesku u crno i tako ih sve upisem....to mi pomogne da izbacim bes....samo jos da napravim svog sinigamija od kartona XD
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty08.12.09 0:20

Tako je i kod mene mom drugu stize poruka i pocne pesma What's up people i ovi ludaci kazu e koji ti je to POP manijak i jel to nemacki . Mi koji znamo sta je to nismo hteli da kezemo jer bi nas zajebavali do kraja zivota i ubili bi ih pomocu DN-a
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
L_4ever_in_my_heat

L_4ever_in_my_heat


Broj poruka : 114
Reputation : 0
Datum upisa : 21.10.2009
Lokacija : Changing the WorLd^^

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty08.12.09 0:30

hahahah meni kaze drug onaj vic o kanteru kao sasa matic kaze joj ja nista ne vidim.... a ja ko budala...cek, to onaj slepac??????XDDDDD
nzm ceo vic.....xDD cak mislim da se slepac drugacije zove...xDD
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty08.12.09 1:11

ma ko je izmislio narodnjake nije normalan jel ima na fb-u grupa mrzim narodnjake znam da ima mrzim grandovce
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty09.12.09 0:25

neznam potražiću je ako nema napraviću je!!.....uf sauvaj bože....grand show kako mrzim tu reč
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty09.12.09 0:40

ima 3 grupe i uclanila sam se u sve 3 i ima mrzim grandovce i tu sam se uclanila i znate koji kreteni msm strasno , imali cas kod biologicarke koja slusa samo operu i klasiku i uzela je mojoj drugarici fon jer joj je zasvirao Zetsoubu Billy a ovaj ostatak razreda kao fuj koji je taj narodnjak i naravno mama ili tata mora doci po mob msm strasno
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty09.12.09 1:15

i nama oduzimaju čim udjemo u učionicu...mi predamo odma na prvom času...nzm..što vrate nam kad se nastava završi
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty09.12.09 23:41

nama niko ne oduzima vec ih drzimo po dzepovima i u torbama , a ako nekome zazvoni onda oduzimaju i narodjaci su nesto najgore sto sam cula , oni sa onim pesmama ispiraju deci mozak , deca ne misle vec njih slusaju i pevaju
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty10.12.09 20:22

Za likovno smo imali da donesemo portret isečen iz novina...i što sam ja donela ispalo je da nije dobro pa mi drugarica ddala n eku šabanku iz granada pa sam nju morala da crtam....i na kraju to treba da okačim na pano u holu škole....ja ću radije sačuvati taj crtež za potpalu....narodnjaci su odvratni...mrzim ih!!
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty10.12.09 23:18

strasno ja bi nacrtala cica glisu i dodala mrzim te
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty11.12.09 16:43

a od toga mi zavisi ocena
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty12.12.09 0:30

istampala bi L Lawlieta i crtala bi ga
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty12.12.09 22:36

a ne smemo moramo živu osobu...xD....ali da ne spamujem....ima puno odvratnih pesama a najodvratniji su narodnjaci xD
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty13.12.09 1:46

kenichia

narodnjaci najgori
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
Shinigami

Shinigami


Broj poruka : 331
Reputation : 0
Datum upisa : 30.12.2009
Godina : 27
Lokacija : Leskovac-Konoha

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty14.01.10 22:33

moja najgora pesma koju sam ikad slusao je ova kad je onaj bredstavljao Srbiju na evroviziju.to je bila nevidjena bruka.pesma se bese zove nesto sa reci CIPELA. xaxa xD xD
Nazad na vrh Ići dole
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty15.01.10 13:14

Da a taj Marko Kon(konj) XD bi mogao malo da skine kile i da se počešlja kad već ide u moskvu pred narod...
Nazad na vrh Ići dole
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty15.01.10 13:21

Hahaha...da,pesma je odvratna.Brukali smo se na Evroviziji,nije ni cudo sto nismo prosli...
Nazad na vrh Ići dole
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty15.01.10 13:49

Ja bih mu zabranila da uopšte predje preko granice XD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgora pesma koju ste ikada culi   Najgora pesma koju ste ikada culi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najgora pesma koju ste ikada culi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Najbolja pesma ili izvodjac svih vremena?
» Pesma/pesme za kojom/kojima ste trenutno odlepili

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Death Note World :: Off Topic :: Muzika-
Skoči na: