Death Note World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note World


 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Naruto

Ići dole 
+4
Light Is Mine
♥Bloody Rose♥
Kira
Admin
8 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 46
Reputation : 0
Datum upisa : 23.07.2009
Godina : 33
Lokacija : Subotica

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Naruto   Naruto Empty11.10.09 12:13

Naruto (2002)

Naruto Animetv-naruto


Glavni lik je Naruto Uzumaki, bučan, hiperaktivan adolescentan nindža koji konstantno želi biti priznat i poštovan, kao što želi postati Hokage, vođa sela Konohagakure. Naruto anime serije, proizvedene od studija Pierrot i Aniplex, prvo su prikazane preko u Japanu na satelitskom TV Tokyo mreži i na anime satelitskoj televizijskoj mreži Animaxa 3. oktobra 2002. godine sa neprestanim emitovanjem do danas. Prvi deo je trajao devet sezona, dok je drugi deo svoju prvu sezonu počeo 15. februara 2007. godine. Čak iako je izašao neko vreme nakon mange, anime Naruto se je ubrzo približio trenutnoj priči iz mange, budući da jedna anime epizoda pokriva jedan ili dva manga poglavlja. Da bi se sprečilo njihovo poklapanje jedno s drugim, anime prizvođači teže da organizuju sadržaje iz manga poglavlja u duge odlomke s‘ ne tako puno događaja, praćene kratkim pričama, a katkad bi se između dodao koji filer.
Nazad na vrh Ići dole
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty11.10.09 12:25

Gledam.Super anime.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 46
Reputation : 0
Datum upisa : 23.07.2009
Godina : 33
Lokacija : Subotica

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty11.10.09 13:43

Ja sam počeo da gledam. Evo stigao sam negde do 56. epizode.
Nazad na vrh Ići dole
♥Bloody Rose♥

♥Bloody Rose♥


Broj poruka : 59
Reputation : 0
Datum upisa : 11.10.2009
Godina : 27

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty11.10.09 21:57

ja sam do shippudena poslednja epizoda...epizode se jos prave...XD
Anime je odlican! LOVE IT!
Nazad na vrh Ići dole
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty11.10.09 23:11

Sta se desava u ovim najnovijim?Gde su stigli?Nisam gledala vec duze vreme(odkad je pocela skola).
Nazad na vrh Ići dole
Light Is Mine

Light Is Mine


Broj poruka : 81
Reputation : 0
Datum upisa : 24.07.2009
Godina : 29
Lokacija : In bed with Light...

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty22.10.09 17:39

Ja sam stigla do jedno 157. pa mi je dosadilo...
Nazad na vrh Ići dole
http://animerockgirlll.piczo.com
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty29.10.09 19:23

gledam nekad naj lik mi je Neji Hyuuga
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty31.10.09 0:01

gledala sam kad sam bila mala i secam se dobro svog omiljenog lika KAKASHI
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty02.11.09 1:30

Evo moj Naruto Top 5:

1.Uchiha Itachi
2.Uchiha Sasuke
3.Haruno Sakura
4.Hatake Kakashi
5.Namikaze Minato
Nazad na vrh Ići dole
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty03.11.09 22:21

a moji
1.Neji Hyuuga
2.Tenten
3.Shino Aburame
4.Hatake Kakashi
5.Ino Yamanaka(iako me sad u zadnje vreme jako smara Rolling Eyes )
Nazad na vrh Ići dole
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty04.11.09 0:40

E,ova/j anime/manga mi se sve manje i manje svidja.Msm,prvo mnogo likova koje sam ja volela je umrlo(Sasori,Deidara).Mislila sam da prestanem da ga pratim jos kad je Itachi,moj naj lik 4ever umro.Danas mi je brat rekao da je Sakura u mangi izjavila ljubav Narutu.Uzas!Obistinice se moj najgori anime pairing IKAD(Ja sam veliki NaruSaku hater jos od pocetka).Msm,koji je onda smisao svih onih divnih SasuSaku momenata?!I smisao velike i jake Sakurine ljubavi prema Sasukeu...I sta sa Hinatom?Msm,ona je skoro poginula zbog Naruta(borba sa Peinom),a kad je Sakura ucinila nesto tako veliko za njega?!Mislim da ce ovo spustiti i Sakurino mesto na mojoj listi,moram jos da se saberem.
Nazad na vrh Ići dole
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty05.11.09 11:28

da meni je jako zao hinate Sad
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty05.11.09 16:12

Jadna Hinata nije imala hrabrosti da uradi to pre Sakure.Sakura nije normalna , zar ne voli Saskea izgleda da joj se smucilo da ga juri i prolupala i izjavila ljubav Narutu.
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty05.11.09 23:55

Da,stvarno me je iznervirala,nadam se da ce se opametiti,ali tesko.Msm,nije mi jasno kako je tolika ljubav prema Sasukeu odjednom nestala.Msm,secate se sta mu je govorila kad je napustao Konohu,ono kako ga voli vise od icega,da ce da uradi sve za njega,pa koliko je romanticnih momenata bilo izmedju njih.Msm,ovaj Kishimoto je ovim,po meni,sve upropastio.Nemam pojma sta ce sada biti.Inace,Hinata je izjavila ljubav Narutu u borbi protiv Peina,kad zamalo nije poginula zbog njega.Ali debil je samo zinuo i nije nista uradio povodom toga.Msm,po mom misljenju,Hinata mnooooogo vise zasluzuje Naruta od Sakure.Jos uvek sam jako besna.Nisam citala,ni ne nameravam,tako da ne znam bas sve.Cisto sumnjam da ima jos nade za SasuSaku i NaruHina,jedino ako se Kishi i ovo dvoje ne opamete. Sad
Nazad na vrh Ići dole
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty06.11.09 14:30

Kira ::
Da,stvarno me je iznervirala,nadam se da ce se opametiti,ali tesko.Msm,nije mi jasno kako je tolika ljubav prema Sasukeu odjednom nestala.Msm,secate se sta mu je govorila kad je napustao Konohu,ono kako ga voli vise od icega,da ce da uradi sve za njega,pa koliko je romanticnih momenata bilo izmedju njih.Msm,ovaj Kishimoto je ovim,po meni,sve upropastio.Nemam pojma sta ce sada biti.Inace,Hinata je izjavila ljubav Narutu u borbi protiv Peina,kad zamalo nije poginula zbog njega.Ali debil je samo zinuo i nije nista uradio povodom toga.Msm,po mom misljenju,Hinata mnooooogo vise zasluzuje Naruta od Sakure.Jos uvek sam jako besna.Nisam citala,ni ne nameravam,tako da ne znam bas sve.Cisto sumnjam da ima jos nade za SasuSaku i NaruHina,jedino ako se Kishi i ovo dvoje ne opamete. Sad
potpuno se slazem
Nazad na vrh Ići dole
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty07.11.09 1:37

Drago mi je.Ostaje nam jos samo da se nadamo...
Nazad na vrh Ići dole
♥Bloody Rose♥

♥Bloody Rose♥


Broj poruka : 59
Reputation : 0
Datum upisa : 11.10.2009
Godina : 27

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty07.11.09 19:18

moji top 5:
Itachi Uchiha
Sabaku No Gaara
Sasuke Uchiha
Sasori
Neji
(i deidara se probija tu negde)
btw.
Citat :
E,ova/j anime/manga mi se sve manje i manje svidja.Msm,prvo mnogo likova koje sam ja volela je umrlo(Sasori,Deidara).Mislila sam da prestanem da ga pratim jos kad je Itachi,moj naj lik 4ever umro.Danas mi je brat rekao da je Sakura u mangi izjavila ljubav Narutu.Uzas!Obistinice se moj najgori anime pairing IKAD(Ja sam veliki NaruSaku hater jos od pocetka).Msm,koji je onda smisao svih onih divnih SasuSaku momenata?!I smisao velike i jake Sakurine ljubavi prema Sasukeu...I sta sa Hinatom?Msm,ona je skoro poginula zbog Naruta(borba sa Peinom),a kad je Sakura ucinila nesto tako veliko za njega?!Mislim da ce ovo spustiti i Sakurino mesto na mojoj listi,moram jos da se saberem.


Citat :

Da,stvarno me je iznervirala,nadam se da ce se opametiti,ali tesko.Msm,nije mi jasno kako je tolika ljubav prema Sasukeu odjednom nestala.Msm,secate se sta mu je govorila kad je napustao Konohu,ono kako ga voli vise od icega,da ce da uradi sve za njega,pa koliko je romanticnih momenata bilo izmedju njih.Msm,ovaj Kishimoto je ovim,po meni,sve upropastio.Nemam pojma sta ce sada biti.Inace,Hinata je izjavila ljubav Narutu u borbi protiv Peina,kad zamalo nije poginula zbog njega.Ali debil je samo zinuo i nije nista uradio povodom toga.Msm,po mom misljenju,Hinata mnooooogo vise zasluzuje Naruta od Sakure.Jos uvek sam jako besna.Nisam citala,ni ne nameravam,tako da ne znam bas sve.Cisto sumnjam da ima jos nade za SasuSaku i NaruHina,jedino ako se Kishi i ovo dvoje ne opamete.


slagala sam se nekad sa tim(zapravo,do pre nedelju danaXDD)
ali sa onda videla jedan snimak na youtube-u koji je sve promenio iz korena...kad nadjem postavicu link...
btw. ima jedan super strip za sasusaku naruhina fanove,zove se khs(otkucajte khs chapter 1)
Nazad na vrh Ići dole
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty08.11.09 0:26

Aha,ja sam citala.Super je.A jel taj video nesto protiv SasuSaku?!
Nazad na vrh Ići dole
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty05.12.09 14:09

E,ljudi,citala sam mangu.Izgleda da Sakura ipak jos uvek voli Sasukea cheers Nisam to cula od nje,ali Naruto je rekao,a Sai je na neki nacin potvrdio.Sto znaci da je Sakurino priznanje Narutu bilo lazno yay!E,sad,i dalje ima problema.Ko cita mangu zna da je Konoha odlucila da ubije Sasukea kako bi se izbegao rat.Sai je sada rekao Narutu da Sakura namerava da licno ubije Sasukea(nesto kako bi ga oslobodila tame,ma nzm ni ja).Msm,iako je super to sto ga i dalje voli,lose je,jer ako Sasuke umre,oni nece biti zajedno.I jos da napomenem da mi je Sasuke,posle Itachija,naj,tako da ako on umre,ja cu verovatno prestati sa Narurtom.
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty05.12.09 23:32

i ja sam citala od pocetka kad su bili manji do kraja kad su porasli , ima i kad je kakashi bio mali i kako je dobio sharingan i ima zasto itachi nije ubio brata i tako dalje mocno je
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
^^Death note girl^^

^^Death note girl^^


Broj poruka : 547
Reputation : 1
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 27

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty06.12.09 1:18

ako Sakura ipak voli Sasukea,a ubija ga čemu radovanje...to ja zovem Pirova pobeda(za one koji ne znaju to znači pobeda uz velike gubitke)....
Nazad na vrh Ići dole
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty06.12.09 1:54

@A-Ja sam skoro sve citala i gledala(u ovoj najnovijoj 138. epizodi Itachi-san umire Sad )
@DN girl-Ma znam,zato ni ne znam da li da se radujem ili ne.Msm,gotovo sam sigurna da ga nece ubiti(pre bi on nju,mnogo je jaci).A sad,da li ce on njoj nesto da uradi...ne znam.Mada,ako i on voli nju,mislim da nece moci to da uradi(znam da nikada nije rekao,ali sam sigurna da bio zaljubljen u nju u obicnom Narutu,vidi se,a da li je i sad,nzm).U svakom slucaju,bar mozemo biti srecni sto ipak nece biti NaruSaku(yokatta),bar ne sa zad(i ne daj,Boze).
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty06.12.09 20:26

ma extra je posle DN-a ali puno krvi i znam zasto sve epizode nisu pustali na ultri , mnogo krvi i tako dalje , ako ste citali znate
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
Kira
Moderator
Moderator
Kira


Broj poruka : 715
Reputation : 5
Datum upisa : 20.08.2009
Godina : 28

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty06.12.09 21:34

Znamo,znamo XD
Inace,trebao bi skoro da pocne na Ultri(ne secam se gde sam to procitala),bar mislim.
Meni je Naruto na 3. mestu(1.Bleach;2.Death Note;3.Naruto).
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 576
Reputation : 0
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty07.12.09 23:48

meni je na drugom jer nisam bleach gledala mnogo i naruto je bas extra ja sam mom bratu pustila na youtubu borbu izmedju sasuke-a i gaare i poceo je da place i uplasio se ja sam se smejala
Nazad na vrh Ići dole
http://tattoo.forumotion.net
Sponsored content





Naruto Empty
PočaljiNaslov: Re: Naruto   Naruto Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Naruto
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Naruto
» Naruto Shippuden
» Naruto Battle Arena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Death Note World :: Anime i Manga :: Anime-
Skoči na: